Vážení hosté – milovníci cykloturistiky.
Nabízíme Vám čisté, příjemné, jednoduché a přitom pohodlné a cenově velmi přijatelné ubytování přímo v centru Tábora v jedno, dvou a třílůžkových pokojích se společným, nebo vlastním sociálním zázemím. V ceně je parkování, internet a snídaně.

Naše  hotelové zařízení GRAND Tábor je držitelem certifikace „Cyklisté vítáni. Z toho vyplývá, že pro Vás, cyklisty, je zde připraveno specielní zázemí – bezpečné uložení kol, základní nářadí na běžné opravy, zajištění složitějších oprav ve specielních servisech, cykloturistické mapy, návrh tras po blízkém i vzdálenějším okolí, informace o počasí, dopravě, možnost vyprání a usušení oblečení, vydatnější snídaně, možnost přípravy vlastní stravy ve společné kuchyňce atd.

Sám, jako vášnivý cykloturista, jsem během posledních dvaceti let na kole projel velkou část bývalého Československa a pořádný kus Evropy. Mám proto poměrně jasno, jak by ubytování a služby pro cyklisty měly vypadat. Avšak jako poskytovatel ubytovacích služeb jsem začal od úplné nuly teprve v září 2009.

Vím, že je stále co vylepšovat a čemu se přiučit. Budu tedy nesmírně rád, pokud nás navštívíte a vyjádříte všechny své výhrady, připomínky či návrhy k poskytovanému rozsahu „cykloturistického“ ubytování. Moje zbožné přání je, aby se Vám u nás líbilo bez výhrad.

           Opravdu moc se na Vás těšíme, přijeďte pobejt!

 Rezervujte hotelové ubytování

Počet osob:

Vlastní koupelna:

*Budeme Vás kontaktovat s cenou a potvrzením rezervace vč. veškerých informací.
Všechna pole jsou povinná.