Pronájem 320 m2 ve 2.NP komerčního objektu na Náměstí Františka Křižíka v centru Tábora

V objektu čp.506 jsou nabízeny k dlouhodobému pronájmu  komerční prostory o celkové podlahové ploše 320 m2. Prostory jsou situovány v 1. patře tohoto objektu nad pobočkou banky SBERBANK, s přímým přístupem z Náměstí Františka Křižíka. Tyto prostory je možné propojit s prostory v sousedním objektu čp.505.

V komerčním objektu čp.505, 506 jsou k dnešnímu dni provozovány následující služby :

– přízemí – velkoprodejna BILLA, pobočka banky SBERBANK, trafika

– 1. patro – taneční studio, kadeřnictví, masáže, kosmetika, prodejna společenských šatů a obuvi specializovaná na závodní tanec plus prodejna módních sportovních doplňků pro ženy a hotel.

Výhodou je strategicky výhodná poloha v samém centru Tábora na Náměstí Františka Křižíka, přítomnost velkoprodejny BILLA, kterou denně navštěvuje velké množství zákazníků a brzká přítomnost bankovní pobočky.

Okolo objektů denně projde, podle oficielní statistiky zpracované pro potřeby Odboru dopravy MěÚ v Táboře, více než 20.000 chodců.

Nabízené prostory je možné využití pro kavárnu, restauraci, obchody, služby, kanceláře, atd.. Funkce je možné kombinovat či využít pro více nájemců či provozovatelů.

Prostory jsou napojeny na rozvod zemního plynu, elektřiny, vody a kanalizaci.

Cena nájmu k jednání:

Výchozí cenou pro jednání budou obvyklé ceny v tomto místě a čase, které se nyní pohybují pro 1. patro v pásmu do 2.000,- Kč/m2/rok . Konečná výše nájmu se odvine od celkové pronajaté plochy, doby nájmu, výše investice a dalších podmínek nájemního vztahu.

​PO KLIKNUTÍ NA FOTKU SE FOTKA ZVĚTŠÍ

Průčelí objektu čp.506 na Náměstí Františka Křižíka, samostatný vstup do 1.patra nad pobočku banky. Vlevo navazující průčelí objektu čp.505 s prodejnou BILLA.

Sousední objekt čp.505 s prodejnou BILLA a trafikou v přízemí a dále tanečním studiem, kosmetikou, masérkou, kadeřnictvím, prodejnou společenských šatů a sportovních módních doplňků pro ženy a ubytovacím zařízením v 1.patře.

Sousední objekt čp.505 s prodejnou BILLA a trafikou v přízemí a dále tanečním studiem, kosmetikou, masérkou, kadeřnictvím, prodejnou společenských šatů a sportovních módních doplňků pro ženy a ubytovacím zařízením v 1.patře.

2

 Rezervujte hotelové ubytování

Počet osob:

Vlastní koupelna:

*Budeme Vás kontaktovat s cenou a potvrzením rezervace vč. veškerých informací.
Všechna pole jsou povinná.