Příjezd do hotelu (check in) je od 14 hod. Odjezd z hotelu ( check out )je do 10 hod . (Čas příjezdu i odjezdu je možné dohodnou individuálně dle provozních možností)

Provoz recepce je každý den od 7,30 do 21,00 hod.

Vzhledem k tomu, že hotelové pokoje jsou situovány v prvním patře bez výtahu, není hotel vhodný pro hosty s omezenou mobilitou.

Moc nás to mrzí, ale ubytování s domácími mazlíčky není možné.

Storno podmínky  - objednávku je možné stornovat :
- do sedmi dnů před příjezdem bezplatně
- 6 – 3 dny před příjezdem 30% z ceny ubytování
- 2 dny před příjezdem – den příjezdu 50% z ceny ubytování

Tyto storno podmínky se nevztahují na specielní akce s vysokou obsazeností hotelů v Táboře! Na tyto akce jsou storno podmínky domlouvány individuelně.

Ochrana spotřebitele - Řešení sporů s ubytovacím zařízením

  1. Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení sporu s ubytovacím zařízením určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

2.  V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.Rezervujte hotelové ubytování

Počet osob:

Vlastní koupelna:

*Budeme Vás kontaktovat s cenou a potvrzením rezervace vč. veškerých informací.
Všechna pole jsou povinná.